Autor
Opublikowano

Alleluja!

Z okazji Świąt Wielkanocnych zespół Bus Guliwer życzy Państwu wielu łask, miłości w sercu oraz wszelkiej pomyślności. Radosnych i miłych Świąt, smacznej Święconki oraz mokrego Dyngusa. Wesołego Alleluja!

Czytaj dalej
Autor
Opublikowano

Drodzy Pasażerowie! W związku z rozpoczęciem prac drogowych na drodze 504, w miejscowościach Narusa, Wodynia i Pogrodzie mogą wystąpić opóźnienia w kursowaniu autobusów. Proszę to uwzględnić przy planowaniu podróży. Przepraszamy za utrudnienia, choć nie wynikają z naszej winy.

Czytaj dalej

Awaria serwera

Z uwagi na awarię serwera w firmie zewnętrznej, nasza strona przestała działać. Straciliśmy dane, ale błyskawicznie stworzyliśmy nową witrynę. Nie wszystko jeszcze działa tak jak powinno, ale pracujemy nad usunięciem ostatnich niedoskonałości! Przepraszamy za niedogodności i zapraszamy do [...]

Czytaj dalej
Autor
Opublikowano

Zatrudnimy kierowcę z kat. D

Uwaga! Zatrudnimy kierowcę z kat. D! Osoby zainteresowane zapraszamy do kontaktu. Jeśli jesteś bezrobotny i chcesz się sprawdzić w roli kierowcy, koniecznie zadzwoń – istnieje możliwość dofinansowania kursu przez urząd pracy! Więcej informacji pod numerem telefonu 504 269 316. Dołącz do nas!

Czytaj dalej