Jeździmy i zapraszamy!

Drodzy pasażerowie! Firma PKS Braniewo/Guliwer dokłada wszelkich starań w celu przywrócenia wszystkich kursów. Pomimo zawieszenia z przyczyn od nas niezależnych części kursów, linię Braniewo-Elbląg-Braniewo cały czas obsługujemy według rozkładu jazdy dostępnego na stronie busguliwer.pl, a także w serwisie e-podróżnik.pl. Przepraszamy za utrudnienia i jeszcze raz pragniemy [...]

Uwaga! Odwołane kursy, zmiany w rozkładzie jazdy!

Uwaga! Przypominamy, że od dnia 19 września 2019 r. zawieszeniu uległy poniższe kursy: z Braniewa 5.50; 9.50; 15.05; 17.25; z Elbląga 7.10; 10.50; 16.15;18.30. Wymienione kursy nie będą realizowane do odwołania. O wszystkich zmianach będziemy informować Państwa na bieżąco. Przepraszamy za utrudnienia i zapraszamy do korzystania z naszych usług.

Autor
Opublikowano

Utrudnienia, ruch wahadłowy na przebudowywanym odcinku drogi 504

Drodzy pasażerowie! W związku w wprowadzaniem kolejnych świateł wahadłowych na przebudowywanym odcinku drogi 504 z Braniewa do Pogrodzia (co wydłuża czas przejazdu), informujemy, że na kursach z Braniewa  do Elbląga może występować utrudnienie w postaci przejazdu przez ul. Nowowiejską. Natomiast z Elbląga do Braniewa wszystkie kursy są przez ul. Nowowiejską. Za utrudnienia przepraszamy.

Autor
Opublikowano

Alleluja!

Z okazji Świąt Wielkanocnych zespół Bus Guliwer życzy Państwu wielu łask, miłości w sercu oraz wszelkiej pomyślności. Radosnych i miłych Świąt, smacznej Święconki oraz mokrego Dyngusa. Wesołego Alleluja!

Autor
Opublikowano

Prace remontowe na drodze nr 504

Drodzy Pasażerowie! W związku z rozpoczęciem prac drogowych na drodze 504, w miejscowościach Narusa, Wodynia i Pogrodzie mogą wystąpić opóźnienia w kursowaniu autobusów. Proszę to uwzględnić przy planowaniu podróży. Przepraszamy za utrudnienia, choć nie wynikają z naszej winy.