Autor
Opublikowano

Wesołych Świąt!

Szanowni Pasażerowie! Niech Święta przyniosą Wam dużo zdrowia i optymizmu, a przy stole wigilijnym gości radość i prawdziwie rodzinna atmosfera. Najlepsze życzenia składa zespół PKS Braniewo / Bus Guliwer! Pragniemy jednocześnie poinformować, że nie kursujemy w dniach 25 i 26 grudnia.

Autor
Opublikowano

Możesz skorzystać przesiadek i podróżować do Ornety, Pieniężna i Olsztyna

Szanowni Podróżni! Pragniemy poinformować, że istnieje możliwość wygodnego podróżowania na trasach Orneta – Elbląg, Pieniężno – Elbląg i Olsztyn – Elbląg. W tym celu należy skorzystać z usług dwóch przewoźników: PKS Braniewo/Guliwer i firmy Radex. Informacje o kursach i przesiadkach: Orneta i Pieniężno do Elbląga – wyjazd z Ornety o godz. 5:40 (Radex) i na [...]

Droga wojewódzka nr 504 jest już przejezdna. Zmiana lokalizacji przystanku.

Szanowni podróżni! Firma STRABAG SP. z o.o. poinformowała, że od 30 października 2020 r. droga wojewódzka nr 504 zostanie udostępniona dla ruchu publicznego na przebudowanym odcinku z Braniewa do Fromborka. Informujemy, że 2 listopada 2020 r. zmianie ulega lokalizacja przystanku w Braniewie: z ulicy Sikorskiego na ulicę Elbląską. Życzymy udanych podróży z naszą firmą!